Poziv na javnu raspravu o Nacrtu Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o boravišnoj taksi

Javna rasrapva će se održati u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina, 20.06.2024. godine u 13 časova, na adresi Stefana Dečanskog bb, - (Agro tržni centar)

13.06.2024.

Zaključkom Narodne skupštine Republike Srpske, Ministarstvo trgovine i turizma je zaduženo za organizovanje i sprovođenje javne raspreve, jer se Nacrtom Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o boravišnoj taksi uređuju pitanja koja su od posebnog značaja za građane i o kojima je nephodno da se konsultuju organi, organizacije, naučne i stručne institucije i zainteresovani građani.

S tim u vezi, pozivamo sva zainteresovane subjekte da uzmu uzešće u javnoj raspravi i svojim prijedlozima i sugestijama daju doprinos u izradi što kvalitetnijeg Zakona o boravišnoj taksi Republike Srpske.

Javna rasrapva će se održati u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina 20.06.2024. godine u 13 časova, na adresi Stefana Dečanskog bb, - (Agro tržni centar)