Nastavak projekta : Integracija regionalne turističke ponude i razvoj lokalnih proizvoda – Semberija, Birač i Majevica u Bratuncu

Područna privredna komora Bijeljina i opština Bratunac organizuju panel diskusiju u okviru Sajma poljoprivrede, privrede i turizma ''Dani Maline-2024'' u Bratuncu

12.06.2024.

Područna privredna komora Bijeljina i opština Bratunac organizuju panel diskusiju „Integracija regionalne turističke ponude i razvoj lokalnih proizvoda – Semberija, Birač i Majevica“ koja će se održati u Bratuncu, 14. juna 2024. godine (petak) u 13 časova u okviru Sajma poljoprivrede, privrede i turizma ’’Dani Maline – 2024’’ Bratunac.
Opština Bratunac, smještena uz obalu rijeke Drine, posjeduje veliki potencijal za razvoj turizma a modernizacija i unapređenje poljoprivredene proizvodnje u malinarstvu predstavljao bi značajan faktor u ekonomskom razvoju cijele regije.
Privredna komora RS – Područna privredna komora Bijeljina i opština Bratunac zajednički organizuju ovaj panel izražavajući obostrano uvjerenje je da je ovo prelomni momenat za sistemski pristup objedinjavanju turističke ponude ove regije, kao i za unapređenje proizvodnje, promocije i plasmana kvalitetnih, autentičnih domaćih proizvoda.
U tom smislu, na panelu će učestvovati predstavnici Vlade Republike Srpske, predstavnici gradskih i opštinskih uprava sa prostora PPK Bijeljina, Privredne komore RS, kao i predstavnici akademskih institucija i privrednih društava.
Molimo Vas da svoj dolazak potvrdite zaključno sa srijedom, 12.06.2024. godine u 15 časova putem elektronske pošte: srdjanm@bn.komorars.ba ili putem telefona 055 240 460.