Radionica: Značaj digitalne transformacije za razvoj poslovanja MSP

Jedanaesti Dan otvorenih vrata za privredna društva i preduzetnike koji posluju na području grada Zvornika, održaće se 27.05.2024. godine u Maloj sali Gradske uprave Zvornik sa početkom u 12:00 časova.

16.05.2024.

U okviru ovog događaja biće održana radionica na temu „Značaj digitalne transformacije za razvoj poslovanja MSP“.

Radionicu organizuje Gradska uprava Zvornik u saradnji sa Područnom privrednom komorom Bijeljina.

Cilj organizovanja radionice je da se privrednim društvima i preduzetnicima pruže informacije o značaju digitalne transformacije i novih alata za povećanje efikasnosti njihovog poslovanja.

Radionicu će voditi Aleksandar Mastilović, stručnjak za telekomunikacije sa interdisciplinarnim iskustvom iz oblasti digitalizacije.

Zainteresovana privredna društva i preduzetnici se mogu prijaviti za učešće na radionici najkasnije do srijede, 22. maja 2024. godine do 15:00 časova.
Prijava se vrši putem putem linka https://forms.gle/vQh3vjCUU88j7ZDf7   .
 Broj mjesta je ograničen.

Agenda se može preuzeti

OVDJE 54KB

Sve dodatne informacije o radionici mogu se dobiti u Odsjeku za upravljanje razvojem i međunarodnu saradnju, kancelarija broj 37. u Gradskoj upravi Zvornik ili na broj telefona
056/232-216.