Promocija digitalnih usluga Privredne komore Republike Srpske

Promocija „Digitalne platforme PRKS“ će se održati 21.12.2023. godine u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina u ulici Stefana Dečanskog b.b. Bijeljina, sa početkom u 12.00 časova.

12.12.2023.

Privredna komora Republike Srpske - Područna privredna komora Bijeljina razvila je više digitalnih servisa za potrebe privrede koje imaju ključnu ulogu u modernizaciji i poboljšanju konkurentske pozicije privrednih društava.
Digitalne platforme koje nudi Privredna komora odnose se na primjenu digitalnih tehnologija i informacionih sistema kako bi se unaprijedili poslovni procesi, povećala efikasnost i poboljšala produktivnost privrede.

PKRS-Područna privredna komora Bijeljina organizuje promociju u kome će biti predstavljene digitalne platforme PKRS za predstavnike privrednih društava, gradskih i lokalnih uprava sa teritorije djelovanja PPK Bijeljina.

Pitanje digitalizacije, odnosno digitalne transformacije u javnom i privatnom sektoru posljednjih godina dobija na sve većem značaju a proces digitalizacije i primjene digitalnih rješenja u poslovnim procesima neophodan je za podizanje konkurentnosti naše ekonomije i privrede.
Cilj prezentacije je predstavljanje digitalnih mogućnosti koje je razvila Privredna komora Republike Srpske za optimizaciju i ubrzavanja poslovnih procesa, efikasniji radni postupci i prilagođavanje modernim tehnološkim procesima rada.

Molimo Vas da učešće prijavite na mejl adresu: srdjanm@bn.komorars.ba ili broj telefona 055/240-460 najkasnije do 19. decembra 2023. godine.