Unapređenje izvođenja praktične nastave za deficitarna zanimanja

13.11.2023.

Područna privredna komora Bijeljina u okviru Projekta ''Unapređenje izvođenja praktične nastave za deficitarna zanimanja'' organizuje Sajam i promociju deficitarnih zanimanja pod nazivom ''Tražena zanimanja za siguran posao''  koji će se održati 15.11.2023. godine sa početkom u 11:00 časova u Hotelu Drina u Bijeljini.

​Jednodnevni Sajam omogućiće da srednjoškolski centri regije prezentuju javnosti i privrednim društvima način rada i funkcionisanja praktične nastave, konkurentnost na tržištu rada nakon završenog srednjoškolskog obrazovanja i način na koji su povezani s poslodavcima kao i stvaranju novih kontakta sa predstavnicima privrednih društava.