Sastanak Privrednih komora u okviru Interagra

U prostorijama Područne privredne komore Bijeljina održan je sastanak Privrednih komora u okviru sajma ''Interagro-2024''

19.09.2024.

Danas je u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina održan sastanak Privrednih komora u okviru 22. Međunarodnog sajma poljoprivrede ''Interagro-2024'' na kojem su učestvovali predsjednik Privredne komore Republike Srpske Pero Ćorić, predsjednik Spoljnotrgovinske komore BiH, Zdravko Marinković, predsjednici i direktori područnih Privrednih komora Bijeljina, Banja Luka i Trebinje.
Delegaciju Privrednih komora iz Srbije koja je zemlja partner ovogodišnjeg sajma predvodili su predsjednik i podpredsjednik Privredne komore Vojvodine, Ivan Gak i Boško Vučervić i predstavnici Privredne komora Srbije i Regionalne privredne komore Leskovac.
Interagro okuplja brojne domaće i međunarodne privrednike koji u naredna tri dana imaju priliku da razmjene iskustva, predstave svoje proizvode i usluge, kao i uspostave nove poslovne saradnje.