Objavljena preliminarna rang lista učesnika u projektu „Integralni pristup ka socijalnom uključivanju“

U okviru projekta IASI koji zajednički realizuju Grad Bijeljina, Karitas Švajcarska, Centar za integrativnu inkluziju Roma Otaharin i PPK Bijeljina, objavljena je preliminarna rang lista učesnika u projektu.

01.08.2024.

Nakon sprovedenog Poziva privrednim subjektima sa teritorije Grada Bijeljina za učešće u programu podrške zapošljavanju marginalizovanih kategorija društva broj: 02-014-1-926/24 od 30.04.2024. godine, te Poziva za učešće u programu zapošljavanja marginalizovanih kategorija društva sa teritorije Grada Bijeljina broj: 02-014-1-927/24 od 30.04.2024. godine, objavljena je preliminarna rang lista učesnika.

Svi učesnici sa ove rang liste imaju pravo podnošenja pisanog prigovora na istu gradonačelniku Grada Bijeljina u roku od osam (8) dana od dana objavljivanja iste.

Nakon odlučivanja po prigovoru biće objavljena konačna rang lista, nakon koje će gradonačelnik Grada Bijeljina zajedno sa privrednim subjektima sa konačne rang liste i to zaključno sa rednim brojem 18.  potpisati Ugovor o regulisanju međusobnih odnosa, dok će odabrani korisnici sa konačne rang liste zaključno sa rednim brojem 18. potpisati Ugovor o radu sa privrednim subjektima na period od dvadeset i tri (23) mjeseca.

Ukoliko neko od kandidata sa konačne rang liste odustane od prijave na gorenavedeni Poziv, pravo zapošljavanja ostvaruje naredni kandidat rangiran na konačnoj rang listi koji se nalazi ispod rednog broja 18.