Posjeta kompaniji ''Star team IT'' d.o.o.

Sekretar za projektne aktivnosti PPK Bijeljina Srđan Marinković posjetio je kompaniju ''Star team IT'' koja se bavi izradom finansijsko-tehničkih programa za kompanije.

05.07.2024.

Sekretar za projektne aktivnosti PPK Bijeljina Srđan Marinković posjetio je kompaniju ''Star team IT'' koja se bavi izradom finansijsko-tehničkih programa.
Ova posjeta je dio inicijative za unapređenje saradnje između privrednih subjekata i podrške domaćoj IT industriji.

Tokom posjete, direktor ''Star team IT'' d.o.o. Nikola Radić sa saradnikom Željkom Stankovićem predstavio je viziju ove novootvorene kompanije kao i softversko rješenja ''Z-SOFT'' koji je dizajniran da unaprijedi poslovanje kroz automatizaciju finansijskih i tehničkih procesa, uz vođenje poslovnih knjiga, precizno praćenje troškova i optimizaciju resursa.

Marinković je izrazio svoje zadovoljstvo kvalitetom prikazanih rješenja i istakao važnost primjene sličnih programa u cilju digitalizacije i jačanja domaće privrede.
Dogovoreni su i konkretni koraci za buduću saradnju, uključujući organizaciju sličnih sastanaka u cilju povezivanja i zastupanja interesa privrede.