Poziv na informativni sastanak – prezentaciju projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus) za MSP

Prezentacija Projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus, 3. poziv) za mala i srednja preduzeća

07.12.2023.

PKRS - Područna privredna komora Bijeljina poziva Vas na informativni sastanak – prezentaciju Projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus, 3. poziv) za mala i srednja preduzeća, u četvrtak, 14.12.2023. godine, u skupštinskoj sali Grada Zvornika, ulica Svetog Save 124,  sa početkom u 12:00 časova.

Uz prezentaciju projekta imaćete priliku da postavite pitanja i dobijete dodatne informacije od dijela projektnog tima koji realizuje ovaj grant program finansiran od Kraljevine Švedske - predstavnika Agencije za razvoj preduzeća EDA, Banja Luka.

Prijaviti se možete na info@bn.komorars.ba ili telefon +387 55 240 460.

U nastavku se nalazi detaljnija informacija o samom projektu.

C2C info 262.19KB