Održana Edukacija za poslovno usmjeravanje za korisnike projekta „Integralni pristup ka socijalnom uključivanju“

U prostorijama PPK Bijeljina, 27. i 28. novembra održana je Edukacija za poslovno usmjeravanje za korisnike projekta „Integralni pristup ka socijalnom uključivanju“. Cilj ovog projekta je uključivanje pripadnika marginalizovanih grupa u tržište rada, u saradnji sa poslodavcima sa teritorije Grada Bijeljina.

29.11.2023.

U okviru projekta „Integralni pristup ka socijalnom uključivanju“ (IASI), koji zajednički realizuju Grad Bijeljina, Karitas Švajcarska, Centar za integrativnu inkluziju Roma Otaharin i Područna privredna komora Bijeljina, 27. i 28. novembra u prostorijama PPK Bijeljina održana je Edukacija za poslovno usmjeravanje za korisnike ovog projekta. U ime PPK Bijeljina, korisnicima se obratio sekretar Savjeta za poljoprivredu i prehrambenu industriju Željko Vidić.

Cilj projekta IASI je uključivanje pripadnika marginalizovanih grupa u tržište rada, što će biti ostvareno u saradnji sa poslodavcima sa teritorije Grada Bijeljina.