Seminar: „Napredna rješenja za terenska i daljinska očitavanja parametara potrošnje i kvaliteta “ biće održan 13.06.2023. godine u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina u ulici Stefana Dečanskog b.b. Bijeljina, sa početkom u 11:00 časova

12.06.2023.

Optimizacija i ubrzavanja poslovnih procesa, efikasniji radni postupci, odnosno transformacija procesa u privrednim društvima i prilagođavanje modernim tehnološkim procesima rada u privredi predstavljaju jedan od osnovnih ciljeva.
Područna privredna komora Bijeljina organizuje seminar u kome će biti predstavljene nove digitalne platforme za daljinska očitavanja i praćenje parametara iz elektro, vodo i eko smart sistema.
Seminar „Napredna rješenja za terenska i daljinska očitavanja parametara potrošnje i kvaliteta “ biće održan 13.06.2023. godine u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina u ulici Stefana Dečanskog b.b. Bijeljina, sa početkom u 11:00 časova.
Cilj seminara je prezentacija mogućnosti za digitalna očitavanja potrošnje električne energije i vode korišćenjem Android aplikacija i pametne infrastrukture (LoraWan) kao i daljinsko očitanje parametara životne okoline, vodostaja, kvaliteta vazduha, pritiska, buke, temperature.

Molimo Vas da učešće prijavite na mejl adresu: info@bn.komorars.ba ili broj telefona 055/240-460 najkasnije do 12. juna 2023. godine.