Panel diskusija o omladinskom preduzetništvu održana u Ekonomskoj školi u Bijeljini

Fokus panel diskusije je stavljen na razvoj preduzetničke infrastrukture mladih, kao i na razvijanje preduzetničkih vještina među mladima.

02.06.2023.

U petak 02. juna 2023. godine, u Ekonomskoj školi Bijeljina održana je panel diskusija o omladinskom preduzetništvu, a u okviru "projekat sedmice". Na panel diskusiji učestvovali su relevantni predstavnici republičke i lokalne vlasti, Privredne komore Republike Srpske i Zanatsko preduzetničke komore Bijeljina.

Akcenat i fokus panel diskusije je stavljen na razvoj preduzetničke infrastrukture mladih, kao i na razvijanje preduzetničkih vještina među mladima, pružanje informacija, savjeta, obuke i mentorstva (nefinansijske podrške) i  finansijske podrške.

U ime Područne privredne komore Bijeljina, na panel diskusiji govorio je sekretar Savjeta za poljoprivredu i prehrambenu industriju Željko Vidić.