Ministar trgovine i turizma Republike Srpske Denis Šulić u posjeti PPK Bijeljina

Na sastanku sa ministrom Šulićem predstavnici Područne privredne komore Bijeljina razgovarali su o aktuelnim temama iz sektora na prostoru 12 lokalnih zajednica.

27.04.2023.

Ministar trgovine i turizma Republike Srpske Denis Šulić posjetio je danas Područnu privrednu komoru Bijeljina.

"Ideja nam je da povežemo naše proizvođače i turističke potencijale, a Bijeljina je poljorivredni kraj i pokušaćemo da pronađemo način da pomognemo Privrednoj komori da nastave da budu dobar servis privrede u regiji", izjavio je Šulić novinarima.

Ministar Šulić je istakao da je želja resornog ministarstva da privrednici i svi građani Republike Srpske imaju koristi od njihovog rada i saradnje sa Privrednom komorom.

Predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Stevo Savić zahvalio je ministru za posjetu i naglasio da su teme o kojima se razgovora problemi sa viškovima pšenice na području Bijeljine, neradna nedjelja kao trend u lokalnim zajednicama, kao i teme iz oblasti zaštite potrošača i razvoja turizma.

"Želja nam je da razmijenimo mišljenja, kandidujemo ideje o aktuelnim temama sa ovog područja i da ih u narednom periodu realizujemo", izjavio je predsjednik Savić.

Sa ministrom Šulićem i njegovim saradnicima, u ime Područne privredne komore Bijeljina razgovarali su predsjednik Stevo Savić, direktorica Slavica Marković, savjetnik predsjednika Milojko Todorović i sekretar Savjeta za trgovinu, ugostiteljstvo i turizam Željko Vidić.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori