Predjsednik Savić u posjeti Opštini Bratunac

Delegacija Područne privredne komore Bijeljina predvođena predsjednikom Savićem razgovarala je sa Načelnikom opštine Bratunac

11.04.2023.

Delegaciju Područne privredne komore Bijeljina u svom kabinetu primio Načelnik opštine dr Lazar Prodanović sa svojim saradnicima.

Razgovaralo se o mjerama za privlačenje stranih i domaćih investitora i kreiranju što bolje poslovne atmosfere u opštini Bratunac, kao i metodama prekogranične saradnje u cilju otvaranja novih radnih mjesta.

Na sastanku je dogovoren skup privrednika regije, kada će se održati i sjednica skupštine PPK Bijeljina u novoj zgradi opštine, gdje će se između ostalog održati prezentacija o privrednim i drugim potencijalima naše opštine kao i o  mogućnostima  ulaganja u Bratuncu.

Prezentovane su aktivnosti na postupku uspostavljanja industrijske i bescarinske zone u Pobrđu, kao i planovi na izgradnji infrastrukture u ovoj zoni.

Načelnik opštine Bratunac, gospodin Prodanović predstavio je plan organizacije i aktivnosti 15. Međunarodnog sajma "Dani maline"  koji je zakazan za 9. i 10. jun, a na kome je Područna privredna komora Bijeljina godinama u nazad tradicionalni učesnik.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori