Potpisan sporazum o saradnji sa Tehnološkim fakultetom Zvornik

Sporazum će u budućnosti omogućiti zajednički rad na povezivanju privrede i nauke, izradu i sprovođenje naučnih  projekata od interesa za privredni i naučno-tehnološki ambijent

03.03.2023.

U četvrtak, 02.03.2023. godine na Tehnološkom fakultetu Zvornik,  dekan Tehnološkog fakulteta Zvornik prof. dr Dragan Vujadinović i predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Stevo Savić,  potpisali su sporazum o saradnji između ove dvije institucije.

Ovaj sporazum  će u budućnosti omogućiti zajednički rad na povezivanju privrede i nauke, izradu i sprovođenje naučnih  projekata od interesa za privredni i naučno-tehnološki ambijent, zajedničku organizaciju stručnih i naučnih događaja, kao i ostvarivanje poslovnih veza između privrednih subjekata i naučnih ustanova od značaja za privredni razvoj.

Potpisnice Sporazuma će razmjenjivati sve značajne informacije vezane za razvoj privrednih odnosa između svojih članica, naročito u pogledu organizacije i održavanja privrednih sajmova, promocija, tržišnih informacija, kao i ostvarivanja drugih oblika saradnje na području promocije.