Promocija elektronske platforme i nove Viber zajednice ''InfoBiz PKRS''

Privredna komora Republike Srpske razvila je novu elektronsku platformu i Viber zajednicu sa ciljem unapređenja informisanosti privrede i komunikacije sa komorskim sistemom

20.02.2023.

Promocija nove digitalne platforme i Viber zajednice ''InfoBiz PKRS'' održaće se u ponedeljak 27.02.2023. godine, u sali Područne privredne komore Bijeljina na adresi Stefana Dečanskog bb, Bijeljina sa početkom u 11:00 časova.
Korištenjem ove platforme privrednici će biti u mogućnosti da se na brži i jednostavniji način informišu i učestvuju u aktivnostima Komore. Pored toga, na jednom mjestu, korisnici će imati pregled propisa u proceduri i onih koji su stupili na snagu, a koji su značajni za privredu, zatim pregled javnih poziva objavljenih za sufinansiranje poslovnih aktivnosti, aktuelnih edukacija b2b susreta i drugih komorskih aktivnosti.
Projekat ima za cilj unaprijediti znanje i kapaciteta MSP kako bi održali kontinuitet poslovanja u kriznim uslovima poslovanja.

Tokom prezentacije biće predstavljene i druge aktivnosti podrške Komore, te Vas pozivamo da svoje prisustvo potvrdite najkasnije do petka 24.02.2023. godine na mejl :  srdjanm@bn.komorars.ba ili na broj telefona: 055/490-127 ; 055/240-460. Kontakt osoba u Područnoj privrednoj komori Bijeljina je Srđan Marinković.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori