Održan sastanak sa predsjednikom Udruženja potrošača “Zvono”

Razgovarano o modalitetima buduće saradnje, kao i o organizaciji predstojećeg edukativnog sastanka za predstavnike privrednih društava na kome će biti upoznati sa obavezama trgovaca u zaštiti potrošača.

07.02.2023.

U prostorijama PPK Bijeljina danas je održan sastanak sa predsjedenikom Udruženja potrošača “Zvono”, Jovanom Vasilićem. U ime Područne privredne komore Bijeljina sastanku su prisustvovali direktorica Slavica Marković i sekretar Savjeta za trgovinu, ugostiteljstvo i turizam, finansijsko - tehničke i poslovne usluge Željko Vidić.

Razgovarano je o aktivnostima u vezi sa organizacijom predstojećeg edukativnog sastanka za predstavnike privrednih društava na kome će biti upoznati sa obavezama trgovaca u zaštiti potrošača,  kao i modalitetima buduće saradnje u oblastima zaštite imena i geografskog porijekla proizvoda sa područja PPK Bijeljina.