Okrugli sto ''Komora u digitalnom dobu''

29.12.2022.

U sklopu obilježavanja 120 godina postojanja i rada Područne privredne komore Banja Luka, održan je okrugli sto „Komora u digitalnom dobu“, kojem je prisustvovao sekretar za projektne aktivnosti i odnose sa javnošću Srđan Marinković.

Na stručnom skupu su učestvovali predstavnici komorskog sistema BiH i Srbije, kao i partnerskih komora iz Evrope i svijeta. Takođe, skupu je prisustvovao ministar privrede i preduzetništva, predstavnici lokalnih i entitetskih organa uprave, predstavnici DKP, agencija, naučno-obrazovnih institucija, te partnerskih međunarodnih organizacija, kao i privredna društva, nosioci regionalnog privrednog razvoja.

Rezultat konstruktivne i stručne diskusije na skupu su zaključci na osnovu kojih će biti prilagođavani programski ciljevi Komore u narednim godinama u pravcu njenog efikasnog djelovanja u doba digitalizacije.