NAŠE JE BOLjE - PROIZVEDENO U SRPSKOJ

Kampanja promocije domaćih proizvoda  ''NAŠE JE BOLjE – PROIZVEDENO U SRPSKOJ''

23.12.2022.

S obzirom na povećanu fluktuaciju kupaca u predstojećim prazničnim danima, Područna privredna komora Bijeljina je intenzivirala kampanju u trgovačkim lancima označavanjem i isticanjem proizvoda koji imaju domaće porijeklo i označavanjem trgovinskih lanaca uključenih u akciju.
Cilj ovog projekta je razvijanje svijesti kod stanovništva o kvalitetu i važnosti kupovine domaćih proizvoda, poboljšanje kvaliteta proizvoda i unapređenje poslovanja domaćih preduzeća, nova zapošljavanja, kao i podizanje nivoa konkurentnosti u odnosu na strane proizvođače.

Za vrijeme trajanja kampanje Komora će putem medijskih nastupa, društvenih mreža te drugih sredstava oglašavanja i informisanja isticati ovu važnu temu koja za rezultat može dati povećanje likvidnosti u određenim segmentima proizvodnje, čime se mogu ostvariti i veća ulaganja u tim oblastima, kao i povećanje samog fizičkog obima proizvodnje.

Kampanja je započeta danas, 23.12.2022. godine u 12:00 časova u tržnom centru SPEKTAR u Patkovači, a biće nastavljena kroz različite promotivne i medijske aktivnosti do 16.01.2023. godine.

Pozivamo Vas da zajedno damo podršku kvalitetnoj domaćoj proizvodnji!

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori