Održana proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena

U prostorijama Područne privredne komore Bijeljina u petak, 24. juna 2022. godine održana je proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena.

24.06.2022.

Proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena održana je u petak, 24. juna 2022. godine u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina, sa početkom u 13 časova.

U skladu sa dnevnim redom, razmatrale su se informacije o aktivnostima Savjeta za preduzetništvo žena, informacija o projektu Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske, kao i tekuća pitanja.

Organizovana je i edukacija na temu „Digitalizacija i inovacija“.

Sjednica je organizovana u okviru projekta Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske (PPŽ RS).

U ime Privredne komore Republike Srpske sjednici je prisustvovala generalni sekretar Dragana Kokot, dok su iz Područne privredne komore Bijeljina sjednici prisustvovali predsjednik Stevo Savić i direktorica Slavica Marković.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori