Održan ispit za mentore praktične nastave iz privrednih društava

Nakon besplatne trodnevne obuke, kandidati za mentore praktične nastave iz privrednih društava danas su u prostorijama PPK Bijeljina polagali završni ispit.

23.12.2021.

Nakon završene besplatne trodnevne obuke kandidata za mentore praktične nastave iz privrednih društava, danas je za njih u prostorijama PPK Bijeljina organizovan završni ispit.

​Obuku je sprovela Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa Područnom privrednom komorom Bijeljina, u okviru projekta „Jačanje koordinacijske uloge Privredne komore Republike Srpske u procesu unapređenja srednjeg obrazovanja u skladu sa potrebama tržišta rada“ koji Komora Srpske provodi uz podršku Fondacije Helvetas Moja Budućnost i projekta „Stručno obrazovanje u BiH“ kojeg provodi GIZ.

Dodjela sertifikata biće organizovana 29.12.2021. godine u Područnoj privrednoj komori Bijeljina.