Sjednica IO Udruženja poljoprivrede, vodoprivrede, ribarstva, prehrambene i duvanske industrije PKRS održana u Bijeljini

U prostorijama PPK Bijeljina danas je održana 2. sjednica Izvršnog odbora Udruženja poljoprivrede, vodoprivrede, ribarstva, prehrambene i duvanske industrije PKRS.

25.11.2021.

Druga sjednica Izvršnog odbora Udruženja poljoprivrede, vodoprivrede, ribarstva, prehrambene i duvanske industrije PKRS u novom sazivu održana je danas u Bijeljini, u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina.

Pored redovnih aktivnosti, na dnevnom redu bila je i analiza aktuelnog stanja u sektoru, kao i usaglašavanje prijedloga mjera i inicijativa koje će biti upućene Vladi Srpske na razmatranje, kako bi bile uključene u Startegiju razvoja ekonomske politike Srpske od 2022. godine, s ciljem razvoja poljoprivredne proizvodnje i prehrambene industrije.

U ime Područne privredne komore Bijeljina sjednici su prisustvovali direktor Slavica Marković i savjetnik predsjednika Mihajlo Vidić.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori