Семинар у ППК Бијељина

„Стратегија, креирање и одржавање конкурентске предности“

12.12.2019.

Подручна привредна комора Бијељина у сарадњи са холандском консултантском кућом „Companies Connected“ организовала је семинар под називом „Стратегија, креирање и одржавање конкурентске предности“.

Циљ семинара био је едукација привредника у области пословне стратегије, односно пренос знања стечених на холандском и међународном тржишту домаћим фирмама ради повећања њихове тржишне конкурентности.

У оквиру семинара обрађена су питања шта је стратегија, колико стратегија може да постоји у једној компанији, шта је стратешки план, како креирати конкурентску предност.

Из Подручне привредне коморе Бијељина, на овом семинару су учествовали директор Славица Марковић, секретар Савјета за индустрију и енергетику Весна Стојановић и секретар Савјета за пољопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.