Пословна сарадња са фирмама из Аустрије - онлине тренинг

Представништво Републике Српске у Аустрији организује серију интерактивних онлине тренинга о начину и методама остваривања пословне сарадње, те подршке при извозу који су намијењени привредним субјектима из Републике Српске.

08.03.2021.

У оквиру мјера подршке привреди Републике Српске, те ради превазилажења изазова које је проузроковала пандемија вируса корона, Представништво Републике Српске у Аустрији ће током 2021. године организовати серију интерактивних online тренинга (путем online платформе Zoom) о начину и методама остваривања пословне сарадње те подршке при извозу који су намијењени привредним субјектима из Републике Српске.

Online тренинг је прије свега намијењен власницима малих и средњих предузећа, високом и средњем менаџменту и предузетницима у организацијама које су заинтересоване за успостављање пословне сарадње са фирмама из Аустрије.

Тренинзи ће бити организовани сваког трећег четвртка у мјесецу, а први тренинг ће бити организован 18. марта 2021. године, уз ограничен број учесника.

Са заинтересованим представницима компанија разговараће шеф Представништва Републике Српске у Аустрији, мр Младен Филиповић, те представници привреде из Аустрије и дијаспоре, а заинтересовани учесници имаће прилику да у директној комуникацији траже одговоре на потенцијална питања и недоумице у вези са начином пословања у Аустрији.

Више информација о овим тренинзима и начину пријаве можете наћи у Позиву за online тренинге.