Инфо сесија о грантовима за инвеститоре

УСАИД Диаспора Инвест и ППК Бијељина позивају привреднике да присуствују инфо сесији на којој ће бити представљен јавни позив за додјелу бесповратних средстава за повећање инвестиција из дијаспоре. Инфо сесија ће се одржати 13.03.2020. године у 11 часова у сали…

03.03.2020.

USAID Diaspora Invest i Područna privredna komora Bijeljina organizuju info sesiju u okviru koje će predstaviti javni poziv za dodjelu bespovratnih (grant) sredstava za povećanje investicija iz dijaspore i otvaranje novih radnih mjesta kroz neposredna ulaganja, prenos znanja i uvođenje novih tehnologija u Bosni i Hercegovini.

Projekat će osigurati grant sredstva za mala i srednja preduzeća koja su u procesu osnivanja ili su osnovana u posljednje tri godine (datum registracije nakon 27.2.2017.), te koja imaju dokazivu poslovnu vezu sa ili su u (su)vlasništvu člana/članice bosanskohercegovačke dijaspore.

Grant podrška se fokusira na sektore poljoprivrede, energetike, turizma, metaloprerađivačkog sektora, drvnoprerađivačkog sektora i druge proizvodno - prerađivačke sektore, kao i informacijske i komunikacijske tehnologije (IKT).

Javni poziv za aplikacije će biti otvoren u periodu od 27.2.2020. do 31.3.2020. godine.

Detaljnije informacije o programu te online aplikaciji možete pronaći na www.grant.diasporainvest.ba

Info sesija će se održati 13.03.2020. godine (petak), sa početkom u 11 časova, u sali Područne privredne komore Bijeljina (ATC, Stefana Dečanskog b.b.).

Pozivnica - 13.03.2020.