ПРИЈАВИТЕ ОНЕ КОЈИ СЕ ЛАЖНО ПРЕДСТАВЉАЈУ КАО ПРЕДСТАВНИЦИ КОМОРЕ И НУДЕ ПОМОЋ

На друштвеним мрежама појавиле су се особе које се лажно представљају као представници Привредне коморе Републике Српске, нудећи и обећавајући различите врсте помоћи привредницима.

26.03.2020.

S obzirom na to da su se na društvenim mrežama pojavile osobe koje se lažno predstavljaju kao predstavnici Privredne komore Republike Srpske, nudeći i obećavajući različite vrste pomoći privrednicima, apelujemo na sve koji dobiju takve poruke i ponude, da o tome obavijeste pripadnike Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske.

Privredna komora Republike Srpske poziva privrednike i samostalne preduzetnike da ne nasjedaju na različita obećanja, da tim licima ne dostavljaju lične podatke, niti podatke o preduzeću, kako te informacije ne bi bile zloupotrebljene.

Komora najoštrije osuđuje ponašanje pojedinaca koji zloupotrebom novonastale situacije, prouzrokovane širenjem virusa korona, očito žele steći određenu korist i dodatno nanijeti štetu privredi.

Zvanične informacije o radu Privredne komore Republike Srpske i svim aktivnostima koje Komora vodi u vezi sa problemima koje prouzrokuje virus korona, možete dobiti na zvaničnoj Internet stranici PKRS www.komorars.ba, pozivom na zvanične brojeve telefona ili e-mail adrese koji su dostupni na ovoj stranici.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori