Најава 22. Међународног сајма пољопривреде ''Интерагро-2024'' у Бијељини

Пољопривредни сајам у Бијељини се сврстава у групу најзначајнијих пољопривредних манифестација у БиХ, а одржава се од 19. до 21. септембра у Бијељини.

10.09.2024.

Према плану организације овогодишњег сајма, у три сајамска дана посјетиоци ће имати прилику видјети богату понуду пољопривредне механизације и алата, сјеменског и садног материјала, хране и пића, меда и производа од меда, прибора за лов и риболов, средстава за заштиту и узгој биља, сточне хране, минералних ђубрива… Сајам ће уз масовно присуство излагача разноврсних робних група обухватити и квалитетан програм пратећих активности (изложба пољопривредне механизације, прикључака и опреме за пољопривреду, изложба стоке најквалитетнијих грла, научно-стручна саветовања, промоције, јавне трибине, пословни сусрети…).

Сајам ће окупити значајан број банкарских институција, невладиних организација и развојних агенција које пружају подршку развоју аграра. Присуство министарстава, надлежних институција, привредних комора, агенција, удружења и фондова има за циљ да се у непосредном контакту посетиоци сајма упознају са актуелним програмима и облицима финансирања, суфинансирања и другим погодностима, као и да прикупе неопходне информације за рјешавање проблема присутних у пољопривреди.
Земља партнер овогодишњег сајма је Република Србија.

Пољопривредни сајам у Бијељини се сврстава у групу најзначајнијих пољопривредних манифестација у БиХ а одржава се од 19. до 21. септембра у Бијељини.