Посјета компанији ''Star team IT'' д.о.о.

Секретар за пројектне активности ППК Бијељина Срђан Маринковић посјетио је компанију ''Star team IT'' која се бави израдом финансијско-техничких програма за компаније.

05.07.2024.

Секретар за пројектне активности ППК Бијељина Срђан Маринковић посјетио је компанију ''Star team IT'' која се бави израдом финансијско-техничких програма.
Ова посјета је дио иницијативе за унапређење сарадње између привредних субјеката и подршке домаћој ИТ индустрији.

Током посјете, директор ''Star team IT'' д.о.о. Никола Радић са сарадником Жељком Станковићем представио је визију ове новоотворене компаније као и софтверско рјешења ''З-СОФТ'' који је дизајниран да унаприједи пословање кроз аутоматизацију финансијских и техничких процеса, уз вођење пословних књига, прецизно праћење трошкова и оптимизацију ресурса.

Маринковић је изразио своје задовољство квалитетом приказаних рјешења и истакао важност примјене сличних програма у циљу дигитализације и јачања домаће привреде.
Договорени су и конкретни кораци за будућу сарадњу, укључујући организацију сличних састанака у циљу повезивања и заступања интереса привреде.