Позив на јавну расправу о Нацрту Закона о измјенама и допунама Закона о боравишној такси

Јавна расрапва ће се одржати у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина, 20.06.2024. године у 13 часова, на адреси Стефана Дечанског бб, - (Агро тржни центар)

13.06.2024.

Закључком Народне скупштине Републике Српске, Министарство трговине и туризма је задужено за организовање и спровођење јавне распреве, јер се Нацртом Закона о измјенама и допунама Закона о боравишној такси уређују питања која су од посебног значаја за грађане и о којима је непходно да се консултују органи, организације, научне и стручне институције и заинтересовани грађани.

С тим у вези, позивамо сва заинтересоване субјекте да узму узешће у јавној расправи и својим приједлозима и сугестијама дају допринос у изради што квалитетнијег Закона о боравишној такси Републике Српске.

Јавна расрапва ће се одржати у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина 20.06.2024. године у 13 часова, на адреси Стефана Дечанског бб, - (Агро тржни центар)