Семинар: „Кориштење ГС1 стандарда за идентификацију, електронску размјену података и унапређење пословних процеса"

ПКРС-Подручна привредна комора Бијељина у сарадњи са GS1 Босне и Херцеговине, а у оквиру Европске мреже предузетништва, организује семинар​ 10.10.2023. године са почетком у 10 часова у Подручној привредној комори Бијељина, ул. Стефана Дечанског б.б.

02.10.2023.

ПКРС-Подручна привредна комора Бијељина у сарадњи са GS1 Босне и Херцеговине, а у оквиру Европске мреже предузетништва, организује семинар на тему „Кориштење GS1 стандарда за идентификацију, електронску размјену података и унапређење пословних процеса", која ће се одржати у уторак, 10.10.2023. године, са почетком у 10 часова у Подручној привредној комори Бијељина, ул. Стефана Дечанског б.б.

Циљ семинара је упознати учеснике са могућностима кориштења јединствене GS1 идентификације производа, у сврху унапређења ланца снабдијевања. Учесници на семинару ће бити упознати са кориштењем логистичке наљепнице, са појмом матичних података о производу, као и захтјевима за електронску размјену података.

Идентификација, прикупљање и дијељење информација чине срж и основ постојања GS1 као међународне организације за стандардизацију, која послује у преко 150 земаља у свијету и чије стандарде користи више од 2 милиона предузећа у свијету, а у Босни и Херцеговини преко 1.800 предузећа.
Учесници на овом семинару ће бити упознати са правилима употребе GS1 стандарда, појмом логистичке етикете и дигиталном размјеном података.

Предавачи на семинару су:
•           Ади Турковић, директор GS1 Босне и Херцеговине;
•           Лејла Агић, стручни сарадник на техничким пословима у GS1 Босне и Херцеговине;
•           Харис Потурковић, стручни сарадник на техничким пословима GS1 Босне и Херцеговине.

Семинар је бесплатан за све учеснике, а пријаве се врше најкасније до 06.10.2023. године, пријавом  на мејл: srdjanm@bn.komorars.ba или на телефон +387 55 490 127.
Контакт особа је Срђан Маринковић.