Јавна расправа о Нацрту закона о измјенама и допунама Закона о пољопривредним задругама одржана у Бијељини

Јавна расправа о Нацрту закона о измјенама и допунама Закона о пољопривредним задругама у организацији Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде РС и Привредне коморе РС одржана је у Бијељини.

14.09.2023.

Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске у сарадњи са Привредном комором РС организовало је Јавну расправу о Нацрту закона о измјенама и допунама Закона о пољопривредним задругама у Бијељини.

Јавна расправа одржана је у уторак, 12. септембра у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина.

Нацрт Закона о измјенама и допунама Закона о пољопривредним задругама усвојен je на Четвртој редовној сједници НСРС, одржаној 20. јула 2023. године, а текст Нацрта закона се може преузети на веб сајту Народне скупштине Републике Српске и Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде.

У име Подручне привредне коморе Бијељина, Јавној расправи су присуствовали савјетник предсједника ППК Бијељина Милојко Тодоровић и секретар Савјета за пољопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.