Презентација подстицаја за директна улагања и подстицаја за развој малих и средњих предузећа и предузетништва у петак у Бијељини

Министарство привреде и предузетништва РС у сарадњи са Привредном комором Републике Српске позива привредна друштва на презентацију која ће се одржати у Бијељини у петак, 01.09.2023. године, у просторијама Центра за културу Семберија са почетком у 11 часова.

28.08.2023.

Министарство привреде и предузетништва РС у сарадњи са Привредном комором Републике Српске позива привредна друштва на презентацију подстицаја за директна улагања и подстицаја за развој малих и средњих предузећа и предузетништва.

Презентација за добојско – бијељинску регију ће се одржати у петак, 01.09.2023. године, у просторијама Центра за културу Семберија (Патријарха Павла 1, Бијељина), са почетком у 11,00 часова.

Изјаве за медије су предвиђене у 10.45 часова.

Позивницу можете преузети овдје: