Министар трговине и туризма Републике Српске Денис Шулић у посјети ППК Бијељина

На састанку са министром Шулићем представници Подручне привредне коморе Бијељина разговарали су о актуелним темама из сектора на простору 12 локалних заједница.

27.04.2023.

Министар трговине и туризма Републике Српске Денис Шулић посјетио је данас Подручну привредну комору Бијељина.

"Идеја нам је да повежемо наше произвођаче и туристичке потенцијале, а Бијељина је пољоривредни крај и покушаћемо да пронађемо начин да помогнемо Привредној комори да наставе да буду добар сервис привреде у регији", изјавио је Шулић новинарима.

Министар Шулић је истакао да је жеља ресорног министарства да привредници и сви грађани Републике Српске имају користи од њиховог рада и сарадње са Привредном комором.

Предсједник Подручне привредне коморе Бијељина Стево Савић захвалио је министру за посјету и нагласио да су теме о којима се разговора проблеми са вишковима пшенице на подручју Бијељине, нерадна недјеља као тренд у локалним заједницама, као и теме из области заштите потрошача и развоја туризма.

"Жеља нам је да размијенимо мишљења, кандидујемо идеје о актуелним темама са овог подручја и да их у наредном периоду реализујемо", изјавио је предсједник Савић.

Са министром Шулићем и његовим сарадницима, у име Подручне привредне коморе Бијељина разговарали су предсједник Стево Савић, директорица Славица Марковић, савјетник предсједника Милојко Тодоровић и секретар Савјета за трговину, угоститељство и туризам Жељко Видић.