Спасоје Албијанић предсједник Скупштине Удружења грађевинарства и ИГМ

Директор компаније Монтинг монтажа д.о.о. из Бијељине, Спасоје Албијанић изабран је за предсједника Скупштине Удружења грађевинарства и индустрије грађевинског материјала Привредне коморе РС, за мандатни период 2017. – 2021. година.

20.04.2023.

На сједници одржаној у просторијама Коморе у Бањој Луци за потпредсједника Скупштине Удружења изабран је Миодраг Симовић из ЈУИГЕ РС.
Такође, на сједници је контитуисана Скупштина Удуржења, усвојена су и акта (Правилник и Пословник о раду), као и годишњи извјештај о раду претходног сазива и план рада Удружења за 2017. годину.
Изабран је и Извршни одбори, који броји 17 чланова, а који ће на конститутивној сједници изабрати руководство Извршног одбора у Уружења.
Сједници је присуствовало 26 привредних друштава.