Потписан споразум о сарадњи са  Регионалном привредном комором Лесковац

Овај споразум  ће у будућности омогућити заједнички рад на повезивању привреде двије земље, изради и спровођењу пројеката и размјени искустава

16.03.2023.

У циљу интереса који су засновани на активностима у вези унапређења привредног амбијента и повезивање привредника двије земље предсједник Подручне привредне коморе Бијељина, Стево Савић и директор Регионалне привредне коморе Лесковац, Горан Јовић потписали су Споразум о сарадњи и тако утврдили принципе будуће сарадње који се огледају у размјени искустава и спровођењу заједничких активности.

Регионална привредна комора Лесковац јединствена је у коморском систему Србије, која је поред великог броја реализованих међународних пројеката уједно и једина у заштити брендова именом географског поријекла производа.