Позив: Специјализована обука „Подизање свијести о опасностима на раду и безбједности у пољопривредно-прехрамбеној индустрији“ у Бијељини 15. фебруара

Обука ће се одржати у сриједу, 15.02.2023. године, са почетком у 11 часова у Хотелу Дрина, Бијељина.

08.02.2023.

Привредна комора Републике Српске позива представнике привредних друштава на специјализовану обуку - „Подизање свијести о опасностима на раду и безбједности у пољопривредно-прехрамбеној индустрији (укључујући COVID-19 мјере)", која се одржава у сриједу, 15.02.2023. године, са почетком у 11 часова у Хотелу Дрина, Бијељина.

Привредна комора Републике Српске, у оквиру пројекта EU4BusinessRecovery који имплементира Развојни програм Уједињених нација (УНДП) уз финансијску подршку Европске уније и Владе Савезне Републике Њемачке, организује специјализовану обуку која за циљ има подизање свијести о значају унапређења заштите и сигуности на раду, подизање нивоа знања запослених у пољопривредно-прехрамбеној индустрији, као и мотивисаност радне снаге, управљање ризиком и унапређење учинка пословања.

Обука је намијењена предузетницима, власницима пољопривредних газдинстава, менаџерима и запосленим у задругама, микро, малим и средњим предузећима која се баве примарном пољопривредном производњом или прерадом пољопривредних производа и сировина.

Едукација је бесплатна за све учеснике.

Сви кандидати који буду похађали обуку, имаће прилику да провјере стечено знање и добију увјерење о успјешно одслушаној обуци.

Учесници се могу пријавити до 13.02.2023. године путем електронске поште на: nikolinad@komorars.ba ili na https://edukacije.komorars.ba/obuka_OSH

Контакт особа у Привредној комори РС је Николина Доронтић Алибабић, телефон: 051 493 138.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori