ПОЗИВ НА ИНФО СЕСИЈУ: „ПРИМЈЕНА ESCo МОДЕЛА ФИНАНСИРАЊА ПРОЈЕКАТА ЕНЕРГЕТСКЕ ЕФИКАСНОСТИ“

Привредна комора Републике Српске, у сарадњи са Развојним програмом Уједињених нација ​организује инфо сесију

01.12.2022.

Привредна комора Републике Српске, у сарадњи са Развојним програмом Уједињених нација (UNDP) у Босни и Херцеговини, а у оквиру пројекта „Покретање финансирања животне средине у сврху ниско-карбонског урбаног развоја” (Urbanled) организује инфо сесију на тему „Примјена ESCо модела финансирања пројеката енергетске ефикасности“.

Инфо сесија ће се одражати у четвртак, 08.12.2022. године са почетком у 10:00 часова у сали Подручне привредне коморе Бијељина, ул. Стефана Дечанског б.б. Бијељина.

Ово је прилика да се приватни и јавни сектор упознају са концептом ESCо модела финансирања пројеката енергетске ефикасности, те могућностима за интеграцију овог концепта у пословни модел компаније.

Пријавити се можете до 06.12.2022. године на е-маил nikolinad@komorars.ba  или  srdjanm@bn.komorars.ba

Контакт особа у Привредној комори РС је Николина Доронтић Алибабић, телефон 051/493-138.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori