Пројекат „CHALLENGE TO CHANGE“: Отворен позив за иновативне привредне субјекте

На информативном састанку, који је одржан у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина речено је да је за потенцијалне апликанте на располагању  буџет чији је индикативни износ око 480.000,00 ЕУР

14.11.2022.

На информативном састанку, који је одржан у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина речено је да је за потенцијалне апликанте на располагању буџет чији је индикативни износ око 480.000,00 ЕУР, а рок за достављање апликација је сриједа 23. новембар 2022. године до 16.00 часова.

За потенцијалне кориснике из категорије стартуп-а, који су регистровани најмање 6 мјесеци, а најдуже двије године, предвиђен је максимални износ гранта до 10.000,00 ЕУР, док је за  кориснике из категорије зрелих привредних субјеката до 250 запослених, који послују двије године и више, максималан износ грант средстава до 30.000,00 ЕУР.  Апликанти су обавезни обезбиједити и минимално властито учешће од 50% укупне вриједности предложеног пројекта. Период имплементације пројекта не може трајати краће од три мјесеца  и  дуже од 12 мјесеци.

Могућност пријављивања на јавни позив проводи се искључиво путем онлине аплицирања на електронски систем за аплицирање и евалуацију (еМСАЕ) који се налази на њеб страници www.c2c.ba, гдје је доступан и Водич за апликанте, који је саставни дио Апликативног пакета.