Вечерас Избор најуспјешнијих у привреди Републике Српске за 2020. годину

​ПКРС организује 17. Избор најуспјешнијих у привреди Републике Српске за 2020. годину.

19.05.2021.

Привредна комора Републике Српске данас (19. маја) организује 17. Избор најуспјешнијих у привреди Републике Српске за 2020. годину.

Због пандемије вируса корона и епидемиолошких мјера, умјесто манифестације која се традиционално одржава у Банском двору, овогодишња додјела награда биће организована у измијењеном формату, односно у форми ТВ емисије, која ће бити емитована од 20.10 часова на Телевизији Републике Српске.

Признање најуспјешнијем великом привредном друштву и укупном побједнику додијелиће предсједник Владе Републике Српске, Радован Вишковић.

Осим награда за велика привредна друштва, Привредна комора Републике Српске прогласиће и најуспјешнија средња и мала привредна друштва, преузећа која су у претходној години остварила најзначајније резултате на пољу извоза, инвестиција и запошљавања, а признања ће бити уручена и најуспјешнијим женама у привреди.

Биће додијељена и посебна признања, али и признања за препознатљив квалитет и развој домаћих производа, које Комора додјељује у оквиру пројекта „Наше је боље“.