Округли сто ''Кључни изазови у задржавању и награђивању запослених''

ПКРС - Подручна привредна комора Бијељина, у сарадњи са Друштвом за управљање Европским добровољним пензијским фондом а.д. Бања Лука, дана 25.10.2022. године организује округли сто у Хотелу Дрина.

17.10.2022.

Привредна комора Републике Српске - Подручна привредна комора Бијељина, у сарадњи са Друштвом за управљање Европским добровољним пензијским фондом а.д. Бања Лука, организује окрули сто под називом:  ''Кључни изазови у задржавању и награђивању запослених''.

Поред предсједника и директора ППК Бијељина, Стеве Савића и Славице Марковић, на округлом столу ће говорити и
Гојко Родић, директор ''Alphabet Group'' Бања Лука,
Никица Бајић, руководилац сектора продаје у ''ТРИГЛАВ Осигурање'' а.д. Бања Лука,
Мишо Антељ, директор Пословнице Бања Лука ''ТРИГЛАВ Осигурање" д.д. Сарајево и
Здравко Зечевић, извршни директор Друштва за управљање Европским добровољним пензијским фондом а.д. Бања Лука.

Округли сто ће се одржати 25.10.2022.године (уторак), у Хотелу Дрина у Бијељини, са почетком у 10 часова.

Присуство округлом столу је бесплатно.

Молимо Вас да своје присуство потврдите путем електронске поште на адресе zeljkov@bn.komorars.ba или vesnas@bn.komorars.ba закључно са 24.10. до 11 часова.