Одржана јавна расправа о Нацрту закона о измјенама и допунама закона о туризму

Министарство трговине и туризма РС организовало је у сарадњи са ПКРС и ППК Бијељина јавну расправу о Нацрту закона о измјенама и допунама закона о туризму.

15.09.2022.

Јавна расправа о Нацрту закона о измјенама и допунама закона о туризму, коју је Министарство трговине и туризма РС организовало у сарадњи са Привредном комором Републике Српске и Подручном привредном комором Бијељина одржана је 14. септембра у Бијељини.

У име Подручне привредне коморе Бијељина јавној расправи су присуствовали секретар Савјета за индустрију и енергетику Весна Стојановић и секретар Савјета за трговину, угоститељство и туризам, финансијско-техничке и пословне услуге Жељко Видић.

Текст Нацрта закона о измјенама и допунама Закона о туризму можете преузети овдје:

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori