Одржана проширена сједница Савјета за предузетништво жена

У просторијама Подручне привредне коморе Бијељина у петак, 24. јуна 2022. године одржана је проширена сједница Савјета за предузетништво жена.

24.06.2022.

Проширена сједница Савјета за предузетништво жена одржана је у петак, 24. јуна 2022. године у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина, са почетком у 13 часова.

У складу са дневним редом, разматрале су се информације о активностима Савјета за предузетништво жена, информација о пројекту Подршка предузетништву жена Републике Српске, као и текућа питања.

Организована је и едукација на тему „Дигитализација и иновација“.

Сједница је организована у оквиру пројекта Подршка предузетништву жена Републике Српске (ППЖ РС).

У име Привредне коморе Републике Српске сједници је присуствовала генерални секретар Драгана Кокот, док су из Подручне привредне коморе Бијељина сједници присуствовали предсједник Стево Савић и директорица Славица Марковић.