Иницијатива за стављање ван снаге Одлуке о измјенама и допунама Одлуке о радном времену угоститељских, занатско-предузетничких и трговинских објеката на подручју Града Бијељина

У складу са закључцима са 7. сједнице Управног одбора Подручне привредне коморе Бијељина, која је одржана дана 02.06.2022. године, поново је упућена Иницијатива за стављање ван снаге или измјену Одлуке о измјенама и допунама Одлуке о радном времену угоститељских, занатско-предузетничких и трговинских објеката на подручју Града Бијељина.

16.06.2022.

Текст иницијативе можете преузети овдје:

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori