Иницијатива за стављање ван снаге Одлуке о измјенама и допунама Одлуке о радном времену угоститељских, занатско-предузетничких и трговинских објеката на подручју Града Бијељина

На састанку са привредним друштвима су разматрани негативни ефекти Одлуке, те је закључено да је неопходно поднијети Иницијативу за њено стављање ван снаге.

28.12.2021.

Одговарајући на захтјев великог броја чланица Привредне коморе РС, односно привредних друштава која послују на територији Града Бијељина, а на чије пословање негативно утиче донешена Одлука о измјенама и допунама Одлуке о радном времену угоститељских, занатско-предузетничких и трговинских објеката на подручју Града Бијељина којом се трговинским радњама забрањује рад недјељом, на иницијативу Управног одбора Подручне привредне коморе Бијељина дана 28.12.2021. године одржан је састанак са представницима привредних друштава.

На састанку су разматрани негативни ефекти наведене Одлуке, те је закључено да је неопходно поднијети Иницијативу за њено стављање ван снаге.

Састанак са представницима привредних друштава су водили директорица ППК Бијељина Славица Марковић и секретар Савјета за трговину, угоститељство и туризам, финансијско-техничке и пословне услуге ППК Бијељина Жељко Видић.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori