Јавна расправа

Јавна расправа о нацртима закона

23.06.2015.

Ministarstvo finansija Republike Srpske, Ministarstvo uprave i lokalne samouprave Republike Srpske, Ministarstvo industrije, energetike i rudarstva Republike Srpske i Republička uprava za inspekcijske poslove u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske-Područnom privrednom komorom Bijeljina organizuje javnu raspravu o tekstovima:

1. Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o inspekcijama u Republici Srpskoj,

2. Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poreskom postupku Republike Srpske,

3. Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o zanatsko-preduzetničkoj djelatnosti,

4. Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o sistemu javnih službi,

5. Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o komunalnoj policiji

Javna rasprava će biti održana 26.06.2015. godine u sali Područne privredne komore Bijeljina (Ulica Stefana Dečanskog b.b.), sa početkom u 11:00 časova.

Tekstovi nacrta zakona nalaze se na internet stranici Narodne skupštine Republike Srpske i internet stranicama resornih ministarstava.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori