Посета привредника из регије Бијељина Аустрији

У организацији Привредне коморе Аустрије и ППК Бијељина привредници из регије Бијељина посетили потенцијалне аустријске партнере

23.10.2015.

OD 5. do 9. oktobra 2015. godine delegacija privrednika iz regije Bijeljina je posetila Austriju sa ciljem uspostavljanja kontakata sa potencijalnim austrijskim partnerima. Tom priilikom je Privredna komora Austrije organizovala posete austrijskim firmama i B2B forum koji je održan 8.10.2015. u Privrednoj komori Austrije. Delegaciju su činili predstavnici 8 preduzeća i oni su obavili više od 30 sastanaka sa austrijskim partnerima.
Ova poseta je organizovana kao nastavak aktivnosti iz maja meseca kada su u saradnji sa Institutom za unapređenje privrede Privredne komore Austrije (WIFI) u Bijeljini organizovani seminari za privrednike sa ciljem pripreme posete Austriji. Na seminarima su obrađene teme iz upravljanja odnosa sa klijentima i internacionalizacije poslovanja.
Na kraju posete Austriji polaznicima seminara su uručene diplome WIFI instituta o uspešno odslušanim seminarima.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori