Јавна расправа о Нацрту закона о стечају

Јавна расправа о Нацрту закона о стечају у Бијељини

09.11.2015.

Narodna skupština Republike Srpske, na 7. sjedici održanoj 29. oktobra 2015. godine, utvrdila je nacrt Zakona o stečaju i donijela zaključak kojim je ovaj zakon uputila u javnu raspravu iz razloga što se ovim zakonskim propisom utvrđuju pitanja koja su od posebnog značaja za građane, po kome je potrebno da se najšire konsultuju zainteresovani organi i uprave, naučne i stručne institucije.

U Bijeljini će se javna rasprava održati 16. novembra 2015. godine u 11 časova u sali Područne privredne komore Bijeljina, Ul. Stefana Dečanskog bb (Agrotržni centar).

Tekst zakona, utvrdjen od strane Narodne skupstine RS, nalazi se na internet strani Narodne skupštine Republike Srpske www.narodnaskupstinars.net i Ministarstva pravde Republike Srpske.