ГРАНТОВИ: Побољшање конкурентности у живинарству и пчеларству

Позив произвођачима да доставе захтјеве за додјелу бесповратних средстава за побољшање конкурентности у живинарству и пчеларству

26.04.2017.

Prema informacijama sa internet stranice USAID/Sweden FARMA II, USAID/Sweden, Projekat razvoja tržišne poljoprivrede II (FARMA II) poziva proizvođače da dostave zahtjeve za dodjelu bespovratnih sredstava za poboljšanje konkurentnosti u živinarstvu i pčelarstvu, te na taj način doprinesu uspostavljanju konkurentnog poljoprivrednog sektora.

USAID/Sweden FARMA II će organizovati informativne sastanke na kojim će se pružiti sve informacije i uputstva za podnošenje zahtjeva za bespovratna sredstva.

Pozivaju se predstavnici firmi koji imaju interes da prisustvuju jednom od sastanaka:

za živinarstvo :

– Tešanj: 8. maj u 11:00
– Gračanica: 8. maj u 15:00
– Srbac: 10. maj u 10:00
– Visoko: 16. maj u 12:00

za pčelarstvo :

– Tuzla: 9. maj u 11:00
– Banja Luka: 10. maj u 13:00
– Bihać: 11. maj u 10:00
– Sarajevo: 17. maj u 11:00
– Trebinje: 18. maj u 10:00
– Mostar: 18. maj u 14:00

Dolazak na sastanak je potrebno potvrditi putem e-maila grants@farmabih.ba do 5. maja u 11:00 sati .

Više informacija I pakete projekata moguće je preuzeti na web sajtu :

USAID/Sweden FARMA II / Grantovi / Pozivi

Izvor: web site USAID/Sweden FARMA II