''БИЈЕЉИНА-ТУРИСТ 2017'' - Позив за самостално или заједничко учешће на штанду ППК Бијељина

Позивамо Вас да учествујете на 8. Међународном сајаму туризма и гастрокултуре ''Бијељина-турист 2017'' у организацији Туристичке организације града Бијељина 12. и 13.05.2017. На Сајму можете наступити самостално или заједнички на штанду ППК Бијељина.

28.04.2017.

TURISTIČKA ORGANIZACIJA BIJELJINA

Kneza Miloša 30, Bijeljina Tel: +387 (0) 55/224-511, Faks: +381 (0) 55/224-510, e-mail: turistbn@gmail.com www.bijeljinaturizam.org

POZIV ZA UČEŠĆE NA SAJMU TURIZMA I GASTROKULTURE ''BIJELJINA-TURIST 2017''
12.05. i 13.05.2017. GODINE

Poštovani,

Pozivamo Vas da učestvujete na osmom Međunarodnom sajamu turizma i gastrokulture ''BIJELJINA-TURIST 2017'' koji organizuje Turistička organizacija grada Bijeljine 12.05. i 13.05.2017. godine.

Osmi Međunarodni Sajam turizma i gastrokulture održaće se u Hotelu ''Drina'' u centru grada. Na preko 500m² besplatnog izlagačkog prostora predstaviće se turistički potencijali Republike Srpske i zemalja regiona.

Prvog dana Sajama turizma i gastrokulture predstaviće se turističke organizacije, turističke agencije, banje i klimatska lječilišta, ugostiteljski objekti, privredni subjekti i proizvođači zdrave hrane svojim promotivnim materijalom.

Drugog dana sajma, 13.05.2017. godine, predviđeno je da ugostiteljski objekti i proizvođači zdrave hrane predstave svoju nacionalnu kuhinju. Napominjemo da izlagači koji žele da se predstave na taj način to navedu u prijavnom listu.

Tokom dva dana sajma stručni žiri u kojem će biti predstavnici turističkih organizacije izabraće najbolje izlagače u kategorijama:

1. Najuspješnija turistička promocija,

2. Najuspjšnija promocija nacionalne kuhinje,

3. Najuređeniji izlagački prostor iz oblasti turizma,

4. Najuređeniji izlagački prostor iz oblasti ugostiteljstva,

5. Najbolji promotivni materijal,

6. Najposjećeniji štand,

7. Najbolje predstvljanje turističke agencije,

8. Prijatelj sajma iz Republike Srpske,

9. Prijatelj sajma iz inostranstva,

10. Najuređeniji štand iz oblasti ručnih radova.

U prilogu Vam dostavljamo prijavni list.

Turistička organizacija grada Bijeljine

Prijavni list za Sajam turizma 2017

NAPOMENA: Obavještavamo privredna društva da, ukoliko ne žele samostalan nastup na Sajmu turizma i gastrokulture, svoje prisustvo mogu ostvariti i putem zajedničkog nastupa na štandu Područne privredne komore Bijeljina. Za sve informacije možete se obratiti na telefone 055 240 460 i 055 228 070.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori