Јавни позив за предузећа са подручја Града Бијељине и општина Угљевик и Лопаре

Бесплатна обука предузећа о писању приједлога пројеката и изради пословних планова

11.05.2017.

Gradska uprava Grada Bijeljine u sklopu Projekta: “Unapređenje poslovnog okruženja sjeveroistočnog dijela Republike Srpske organizuje besplatne obuke o pisanju prijedloga projekta i izradi biznis planova. Projekat je podržan sredstvima Finansijskog mehanizma za finansiranje projekata integrisanog i održivog lokalnog razvoja u Republici Srpskoj, čije je funkcionisanje omogućeno putem saradnje Ministarstva finansija Republike Srpske, Ministarstva uprave i lokalne samouprave Republike Srpske, Investiciono-razvojne banke Republike Srpske, Evropske unije i Razvojnog programa Ujedinjenih nacija (UNDP) u BiH.

Predviđene obuke će biti održane po sljedećem rasporedu:

Obuka o izradi poslovnih planova 31. maj 2017. godine

Obuka o pisanju prijedloga projekata (Project Cycle Management) 02. 05. i 06. jun 2017. godine

Krajnji rok za prijavu je 26.05.2017.godine.

U prilogu tekst Javnog poziva.

Javni poziv za preduzeća

• Članstvo u komori